Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Машиніст сцени 5 розряду в Києві
  5. Машиніст сцени 5 розряду
  Відправити резюме

  Машиніст сцени 5 розряду

  Заблокована
  6 000 грн.
    4 січня  Київ 
  Компанія: КЗ ТВЗК "Театр ляльок на лівому березі Дніпра"  (https://jobs.ua/company-kz-tvzk-teatr-lyalok-na-lvomu-berez-dnpra-186574) (Всі вакансії)
  Рубрики:Інші пропозиції; Сфера розваг

  Контакти

  Контактна особа:Олена Василівна
  Адреса:вул. Митрополита А. Шептицького, 1-Б, м. Київ

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Керує механізмами під час монтування сцени з об'ємно-твердих декорацій із застосуванням окремих елементів м'якої декорації з метою проведення вистав і репетицій. Бере участь у перенесенні та встановлені декорацій до вистав. Забезпечує технічно відповідне зберігання та нормальну експлуатацію сценічного майна та обладнання

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору