Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Мастер маникюра в Україні
  5. Мастер маникюра

  Мастер маникюра

  Заблокована
  10 000 грн.
   23 січня  Харків 
  Компанія: Beauty Color (ФЛП Гайденко И.В.)  (https://jobs.ua/company-beauty-color-flp-gaydenko-iv-1582450) (Всі вакансії)
  Рубрики:Краса та SPA-послуги

  Контакти

  Телефон: +38 (099) 660-70-27
  Контактна особа:Инна Гайденко
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від року

  Опис вакансії

  Требуется мастер маникюра в нейл-бар в ТРК Украину с опытом работы. Все материалы и расходники предоставляются, условия хорошие, материалы премиум класса. График 2/2, с 10 до 19, зп 40%, работаем очень давно, большая клиентская база плюс проходимость.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору