Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Мастер слесарно-сборочного участка в Україні
  5. Мастер слесарно-сборочного участка
  Відправити резюме

  Мастер слесарно-сборочного участка

  Заблокована
  10 000 грн.
   21 травня  Херсон 
  Компанія: Таврияпромсервис  (https://jobs.ua/company-tavriyapromservis-1578752) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 984-07-04
  Контактна особа:Алла Холодарь

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  В ЧП «Таврияпромсервис» требуется мастер слесарно-сборочного участка.Требования: Опыт работы на производстве (желательно машиностроение) от 2 лет. Знание сборочных чертежей.Обязанности:•организация работы слесарно-сборочного участка,•прием чертежей от конструкторского отдела,•контроль за качеством и своевременностью выполнения поставленных задач;• своевременная подача заявок в отдел снабжения на приобретения тмц и т.д.Условия работы: Пятидневная рабочая неделя, пн-пт с 08.00 до 16.45 час. Официальное трудоустройство, оплачиваемый больничный, предоставление отпуска. Заработная плата от 10000грн., обсуждается при собеседовании.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору