Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Мастер в цех в Україні
  5. Мастер в цех
Відправити резюме

Мастер в цех

Заблокована
  2 грудня  Харків 
Компанія: ДП " Підприємство ДКВС України (№ 18)"  (https://jobs.ua/company-dp-pdprimstvo-dkvs-ukrani-18-1572373) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Контактна особа:Любовь Васильевна
Адреса:Рубановская,4

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано

Опис вакансії

Требования: высшее техническое образование

Обязанности: Обеспечение исполнения производственных заданий, обеспечение технического контроля качества выпускаемых изделий на производстве в соответствии с чертежами, техническими условиями; контроль за техническим состоянием контрольно-измерительных средств, распределение обязанностей между личным составом и контроль за их работой.

Условия: с 8 до 17 ч., 2 вых- сб,,вс, полный соц.пакет

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору