Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Полтаві
  4. Робота Майстер формувального цеху в Україні
  5. Майстер формувального цеху
  Відправити резюме

  Майстер формувального цеху

  Заблокована
  10 000 грн.
   13 травня  Полтава 
  Компанія: Полтавський домобудівельний комбінат  (https://jobs.ua/company-poltavskiy-domobudvelniy-kombnat-285283) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 304-48-98
  Контактна особа:Василь
  Адреса:м. Полтава, вул. Ливарна, 8

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: вища освіта — інженер-будівельник/ технолог

  Обов'язки: Організовує планування, виготовлення та здачу продукції бригадами формувальників, виходячи із затвердженого графіку по кількості, номенклатурі та якості. Погоджує та уточнює змінні завдання із арматурним цехом. Здає виготовлену продукцію разом із бригадиром контролеру відділу технічного контролю для приймання, після чого, прийняту контролером ВТК продукцію, здає по накладній на склад готової продукції з наданням паспортів на всі вироби, що здаються.

  Умови: робота в цеху з виробництва залізобетонних конструкцій, з 8.00 до 16.30

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору