Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Боярці
  4. Робота Майстер по ремонту мобільної техніки в Україні
  5. Майстер по ремонту мобільної техніки
  Відправити резюме

  Майстер по ремонту мобільної техніки

  Заблокована
  15 000 грн. + %
   30 серпня  Боярка 
  Компанія: Mr. Repair  (https://jobs.ua/company-mr-repair-1616705) (Всі вакансії)
  Рубрики:Телекомунікація та зв'язок; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Телефон: +38 (093) 305-29-74
  Контактна особа:Илья Покусаев
  Адреса:Боярка, Молодіжна 76а

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  У зв’язку відкриттям Mr. Repair відкрита вакансія майстра по ремонту мобільної техніки. Якщо ти старше 21 років і володієш високим бажанням працювати і розвиватися, то ознайомся з описом вакансії. Кого ми шукаємо: з досвідом модульного ремонту iPhone, iPad, Apple Watch, MacBook, iMac • з технічним складом розуму; • який налаштований на тривалу роботу; • який налаштований стабільно заробляти і готовий постійно підвищувати свою професійну компетенцію. Твої обов’язки: • проведення діагностики несправності пристрою; • модульний ремонт iPhone, iPad, Apple Watch, MacBook, iMac;? • постійне поліпшення своєї професійної компетенції. Що пропонує Mr Repair: • стабільний потік роботи; • 6-денний робочий тиждень; • комфортне, обладнане робоче місце; • справедливу оплату праці: ставку +% від замовлень. Керівництво сервісного центру «Mr. Repair «налаштоване на тривалу співпрацю з кожним співробітником. Працюючи у нас, ви робите грамотну інвестицію в своє майбутнє. Ремонти були, є і завжди будуть актуальними. Настійно рекомендую відгукуватися тим, хто готовий працювати і хоче отримувати стабільну і високу зарплату. До зустрічі на співбесіді.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору