Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Майстер з ремонту телефонів в Україні
  5. Майстер з ремонту телефонів
Відправити резюме

Майстер з ремонту телефонів

Заблокована
  7 листопада  Львів 
Компанія: МОБІМАРКЕТ  (https://jobs.ua/company-mobmarket-1568672) (Всі вакансії)
Категорії:Ремонт техніки та предметів побуту

Контакти

Телефон: +38 (068) 600-51-50
Контактна особа:Ігор Барчак
Адреса:Львів

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Наша компанія МОБІМАРКЕТ, працює на ринку більше 8 років продовжує розширювати свій персонал, та набирає людей на вакансію «Майстер по ремонту телефонів, смартфонів та ноутбуків».

Якщо Ви шукаєте нові можливості, прагнете динамічно розвиватися, тоді ми будемо раді бачити вас у нашій команді МОБІМАРКЕТ.Ви займаєтесь ремонтом телефонів чи ноутбуків, хочете навчитися та добре заробляти так, як заробляють в нас, до 25 000 в міс. Стати частиною дружнього колективу, який допоможе здобути нові знання та навички. Якщо це саме те, що ти шукаєш і твоя мета — працювати, заробляти і розвиватись, ТОДІ ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

Пишіть на Viber +та скидайте резюме!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору