Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Медична сестра в Києві
  5. Медична сестра
Відправити резюме

Медична сестра

Заблокована
8 000 грн.
 21 листопада  Київ 
Компанія: ДУ "ТМО МВС УКРАЇНИ ПО МІСТУ КИЄВУ"  (https://jobs.ua/company-du-tmo-mvs-ukrani-po-mstu-kivu-1601034) (Всі вакансії)
Категорії:Медицина, фармацевтика, Робота для студентів, Домашній сервіс

Контакти

Телефон: +38 (067) 305-08-17
Контактна особа:Мирослава
Адреса: ВУЛИЦЯ ПЛАТОНА МАЙБОРОДИ, будинок 19

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Потрібна Медична сестра з фізіотерапії Середня спеціальна освіта, спеціалізація з фізіотерапії обов’язкова. Знання методик та технік фізіотерапевтичних процедур. Дисциплінованість, відповідальність. Держустанова, соцпакет. З/п 8000 грн.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору