Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Медичний представник

10 000 грн.
 21 апреля 2017 Львов 

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

У зв’язку з інтенсивним розвитком, компанія «Колібрі груп» запрошує амбітних цілеспрямованих працівників на посаду Медичного представника.

Місце знаходження: Стрийська-Наукова

Компанія працює з 8:00 до 17:00 пн-пт.

Переваги роботи в нашій компанії:

Навчання, тренінги, задоволення від досягнення цілей; Підвищення рівня професійної освіти — сертифікат міжнародного зразку; Активну, цікаву, динамічну, відповідальну роботу; Гарантована реалізація Ваших кар'єрних та особистих цілей в межах компанії; Обов’язковий кар'єрний ріст до керівника відділу або керівника філії; Високу заробітну плату за досягнуті результати.

Вимоги до кандидата:

Активна життєва позиція; Відповідальність, цілеспрямованість, наполегливість, самодисциплінованість; Знання алгоритму продажів і наявність навичок укладання договорів та ведення переговорного процесу; Завершена вища або середня спеціальна медична освіта; Досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року або досвід роботи на посаді медичної сестри, санітара чи лаборанта; Базові знання 1С, навички клієнтського обліку в CRM.

Обов’язки:

Робота з постійними клієнтами: формування та виконання замовлень; Формування та розвиток клієнтської бази, укладення договорів; Щоденне знайомить з асортиментом та послугами компанії потенційних клієнтів та заключення договорів про співпраці; Забезпечення повного комерційного супроводу клієнта. Розширення продажу асортименту компанії; Виконання планованих об'ємів продажу; Щотижнева і щоденна звітність за результатами роботи та оперативного планування відповідно до стандартів компанії.

Умови праці:

Повний робочий день; Офіційне працевлаштування; Стажування 2 тижні; Щотижнева виплата заробітної плати;
  • Заробітна плата від 10 000 грн.
Похожие открытые вакансии на сайте

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх