Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Медсестра в Києві
  5. Медсестра
  Відправити резюме

  Медсестра

  Заблокована
  10 000 грн. + %
    6 січня  Київ 
  Компанія: КМДКІЛ  (https://jobs.ua/company-kmdkl-1608683) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 020-32-46
  Контактна особа:Катерина Станова
  Адреса:Дегтярівська 23

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Требования:Потрібний кваліфікований працівник (М/С,Фельшер,акушерка.),робочий стаж вітається.Студентів прошу не займати мій час.

  Обязанности: Постановка в/в катетера, назогастрального зонда,постановка катетер фолея,асистування при любальних пункціях,постановки цетрального венозного катетара,асистування при інтубації пацієнтів.Догляд за палатними хворими моніторинг АТ,температури,чсс,чд.Забір ранкових аналізів у віділенні.(детальніше на співбесіді.)Робота згідно чиного законодавства.

  Условия: Робота з Covid-19 (ВАІТ)

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору