Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Коломиї
  4. Робота Механік в Україні
  5. Механік
  Відправити резюме

  Механік

  Заблокована
  10 000 грн. + %
    8 квітня  Коломия 
  Компанія: Консервний завод Консерваторія  (https://jobs.ua/company-konservniy-zavod-konservatorya-1611393) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 501-44-26
  Контактна особа:Оля Сац
  Адреса:Січинського, 53

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: на роботу петрібен механік

  Обов'язки: Забезпечувати безаварійну і надійну роботу всіх видів устаткування цеху, його правильну експлуатацію, своєчасний якісний ремонт і технічне обслуговування, проводити роботи з модернізації і підвищення економічності ремонтного обслуговування обладнання.

  Здійснювати технічний нагляд за станом і ремонтом захисних пристроїв на механічному устаткуванні, будівель і споруд цеху

  Умови:

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору