Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Банківська справа, ломбарди
  5. Менеджер банку по роботі з клієнтами
Відправити резюме

Менеджер банку по роботі з клієнтами

Заблокована
10 000 грн. + %
  2 травня  Київ 
Компанія: Київський міський центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-kivskiy-mskiy-tsentr-zaynyatost-1593828) (Всі вакансії)
Категорії:Банківська справа, ломбарди
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів запрошує до своєї команди Фахівця.

Вимоги:

  • Знання вимог чинного законодавства України, основних інструкцій та положень НБУ; знання спектру банківських продуктів і технологій; розвинені навички ділового спілкування; навички роботи з ПК, є впевненим користувачем Excel, Word
  • досвід роботи в Банках України не менш 1 року (бажано) посаді економіста, фахівця з продажу/обслуговуванню клієнтів; досвід роботи з клієнтами; досвід роботи у сфері активних продажів фінансових послуг фізичним і юридичним особам , досвід кредитування фізичних осіб (вітається);

Обов'язки:

  • Залучати фізичних осіб на обслуговування в банк за всім спектром банківських продуктів та послуг; консультувати потенційних клієнтів, які звернулися до Банку; виконання операцій з відкриття/закриття поточних, ощадних, депозитних та карткових рахунків клієнтам Банку

Умови:

Графік роботи: ПН-ПТ з 09 до 18 обідня перерва 1 година (плаваючий графік)

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

↑ Вгору