Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Івано-Франківську
  4. Робота Менеджер мережі продажу лотерей (торговий представник) в Україні
  5. Менеджер мережі продажу лотерей (торговий представник)
  Відправити резюме

  Менеджер мережі продажу лотерей (торговий представник)

  Заблокована
  12 000 грн.
   31 січня  Івано-Франківськ 
  Компанія: «М. С. Л.»  (https://jobs.ua/company-m-s-l-1626415) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 218-07-95
  Контактна особа:Вікторія Мольченко

  Побажання до співробітника

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Пропонуємо роботу менеджера мережі продажу лотерей МСЛ . Місія менеджера мережі нашої компанії - забезпечення якісної роботи кожної точки продажу лотерей на своїй території. Просимо звернути увагу! Це не керівна і не офісна, а польова робота по маршрутах. В чому полягає робота: Регулярні візити на точки продажу своєї території Консультації, навчання, підтримка продавців на місцях Оперативне інформування продавців про нововведення (нові продукти, технологічні оновлення і т.ін) Моніторинг потреб кожної точки продажу та задоволення цих потреб задля забезпечення повноцінної роботи Контроль роботи продавців (якість обслуговування учасників лотерей; дотримання вимог відповідальної гри; фінансова дисципліна) Презентація можливостей співпраці та проведення переговорів з потенційними партнерами Робота з документами, стандартна звітність Що необхідно для роботи: Власний автомобіль; Бажаний досвід роботи по супроводу продажів на території та/або розвитку торгівельних мереж (торговий представник, територіальний менеджер, менеджер з продажів) ; Проживання в Івано-ФранкІвську Умови: Працевлаштування тільки офіційне П’ятиденний робочий тиждень Фіксована частина оплати складає 12 000 грн + додаткові бонуси – за результатами Компенсація витрат на паливо згідно реальних маршрутів; Проводимо навчання. Подальше супроводження регіональним директором гарантоване. Більше інформацію про історію, діяльність і продукти компанії ви можете отримати на нашому корпоративному сайті Зацікавлені? Надсилайте своє резюме Маєте питання? Телефонуйте

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору