Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Чернівці
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Менеджер інтернет-магазину
Відправити резюме

Менеджер інтернет-магазину

Заблокована
9 500 грн.
 22 квітня  Чернівці 
Компанія: Інструметальні рішення ( ФЛП Бойчук Ю.М )  (https://jobs.ua/company-nstrumetaln-rshennya-flp-boychuk-yum-1582533) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

На вакансію менеджера по роботі з клієнтами в мережі Інстаграм потрібна молода людина, віком до 26 років.

Тільки для жителів Чернівців та Чернівецької області.

Ця робота віддалена і ідеально підійде активним мамам в декреті або студентам, які вміють робити фото та монтувати відео.

Основними вимогами є вміння гарно писати контент та бути постійно на зв’язку в визначений час для можливості відписувати підписникам сторінки.

Магазин займається продажем інструменту — електричного та акумуляторного. Ваші знання у цій сфері не потрібні — Гугл знає все за вас))

Оплата — ставка + % від продажу ( до 9,5 тис.грн)

Всі додаткові питання — по телефону +38 095 577 13 28.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору