Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Менеджер по продажам

Менеджер по продажам

Заблокована
 10 травня  Одеса 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

— Возраст от 25 до 40 лет

— Опыт работы от 2х лет в сфере FMCG в данной должности в крупных торгово-дистрибьюторских компания в г. Одессе и области.

— Наличие актуальная активная клиентская база (АКБ). Наличие связей с контактными лицами в ресторанах, кафе, барах, гостиницах, столовых.

— Профессиональная способность создавать и поддерживать партнерские отношения с клиентом.

— Отличное знание и понимание всех тонкостей и особенностей продвигаемого товара, умение не только раскрыть его достоинства, но и донести до клиента некоторые возможность его использования.

— Навыки проведения успешных переговоров, знание особенностей подготовки переговоров и презентации продукции с учетом каждого сегмента HoReCa.

Личные качества

— Презентабельная внешность

— Грамотная речь, образованность, умение поддержать разговор.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору