Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Полтава
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Менеджер по продажам

Менеджер по продажам

Заблокована
8 000 грн.
 17 травня  Полтава 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

Компании по продаже мебельных комплектующих и плитных материалов требуется менеджер по продажам: девушка до 35 лет; опыт работы в сфере продаж; уверенный пользователь ПК; приветствуется владение программой 1С; ответственность, порядочность; коммуникабельность; быстрая обучаемость; умение работать в команде.

Условия работы: полный рабочий день; з/п от 8000 грн.; стабильная и своевременная выплата з/п.

Обязанности: увеличение продаж; поиск и привлечение новых клиентов; поддержание взаимоотношений с наработанной клиентурой; ведение отчетности по работе с клиентами; консультирование по ассортименту и техническим параметрам товара.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору