Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Скадовську
  4. Робота Менеджер по работе с клиентами, продажи в Україні
  5. Менеджер по работе с клиентами, продажи
  Відправити резюме

  Менеджер по работе с клиентами, продажи

  Заблокована
  10 000 грн. + %
    4 жовтня  Скадовськ 
  Компанія: Самофал А.А.  (https://jobs.ua/company-samofal-aa-1609093) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі

  Контакти

  Телефон: +38 (099) 782-78-75
  Контактна особа:Артем Самофал

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:плаваючий графік роботи

  Опис вакансії

  Требования: Ответственность;Целеустремленность;Способность мыслить самостоятельно;Опыт общения с клиентами;Умение работать в команде;Умение работать с основными офисными программами, 1С (приветствуется)

  Обязанности: Поиск новых клиентов и поддержка существующей базы;Обработка поступающих заказов;Испытательный срок 3 месяца. ЗП на ИС 10000,00грн.После испытательного ЗП составит 5% от оборота.

  Условия работы: Принимать заказы по телефону;Оформлять и подготавливать заказы для отправки клиенту;Поиск новых клиентов;Бесплатное обучение;Официальное трудоустройство.Работа несложная, но требует внимательности и расторопности от сотрудника.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору