Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Туризм та спорт , Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Менеджер по туризму, авиакассир

Менеджер по туризму, авиакассир

Заблокована
 15 серпня  Одеса 
Категорії:Туризм та спорт, Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон:+38 (067) 480-52-25
Контактна особа:Александр
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования к вакансии:

Желание работать и зарабатывать!; Опыт работы в сфере туризма — обязательно; Опыт работы в GDS «Amadeus» (приветствуется) Знание основных направлений туризма; Знание английского языка; ПК — уверенный пользователь. Грамотная речь, хорошо поставленный голос; Неконфликтный характер, умение работать в команде; Внимательность, исполнительность, ответственность.

Мы предлагаем: официальное трудоустройство, достойная зарплата (ставка +%), достаточный объем заявок и запросов от клиентов, комфортный офис в центре города, дружелюбный и активный коллектив

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору