Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Отправить резюме

Менеджер з музейної та виставкової діяльності

Заблокирована
5 000 грн.
 13 февраля  Киев 

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Музей Історії Туалету – рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, один з незвичних музеїв у світі та єдиний в Україні, який вивчає історію розвитку туалетної культури від давніх часів до сьогодення. В Музеї проводяться креативні та інтерактивні програми для дітей та дорослих, тематичні лекції та виставки, а академічна екскурсія з переглядом відеоматеріалів немає аналогів серед музеїв такого напрямку (розроблена науковцями музею на підґрунті історичних фактів щодо розвитку побутової культури та цивілізації вцілому).

В зв’язку з розширенням Музею та введенням нових програм відкрита вакансія менеджера з музейної та виставкової діяльності.

Вимоги:

 • 1. Вміння працювати з аудиторією та утримувати увагу груп різних вікових категорій.
 • 2. Знання української, англійської та іншихіноземних мов (вільно).
 • 3. Спеціальна профільна освіта або досвід роботи в організації та проведенні музейних, виставкових та анімаціонніх проектах.
 • 4. Знання сучасних засобів просунення проектів (соціальні мережі, сайти, ЗМІ).
 • 5. Креативність, відповідальність, пунктуальність.

Умови та графік работи:

БЦ «Башта 5» (Печерскій р-н, 5 хвил. від метро Кловська) з 10−00 до 18−00, 5/2.Офіційне працевлаштування.Оплачувальнавідпустка 24 календарних дня.

Тел.:067−463−25−24, 499−31−61

Обов’язки:

 • 1. Проведення екскурсії для різних вікових груп
 • 2. Розробка та організація дитячих екскурсій
 • 3. Організація тематичних виставок та лекцій
 • 4. Робота над новим матеріалом щодо наукового дослідження теми розвитку побутової культури
 • 5. Співпраця з державними закладами освіти
Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

↑ Наверх