Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Отправить резюме
Заблокирована

Менеджер з продажу

Компания:скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-414303) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Ринок інтернет-реклами росте і розвивається з кожним роком, разом з ним зростає і розвивається команда сайту 032.ua. У зв’язку з цим ми шукаємо ще трьох менеджерів з продажу.

Основна вимога до нашого майбутнього колеги — виконання плану продажів. Як це зробити, ми навчимо!

Натомість ми пропонуємо:

— заробітна плата складається зі ставки +%, щоб в кінці місяця отримати 6000 грн, потрібно зовсім небагато: розмістити на сайті 10 рекламний статей, 5 банерів і одному клієнту створити класну сторінку в нашому довіднику;

щомісяця ми проводимо мотиваційні змагання, переможці отримують премії або приємні подарунки; у нас безкоштовне навчання для новачків, і ми оплачуємо всі навчальні заходи нашим менеджерам, які допоможуть їм розвиватися і заробляти більше; наш офіс знаходиться на пр.Чорновола 63; ми стабільно відпочиваємо в суботу та неділю, а працюємо інші дні з 9.00 до 18.00; ми часто відпочиваємо разом, відпочиваємо по-різному: ковзани, боулінг, кіно, квест-руми, природа; колектив молодий, але кожен з нас для своїх клієнтів професіонал; у нас можливий кар'єрний ріст від стажиста до керівника відділу продажів; ми готові розглянути і підтримати всі ідеї, які допоможуть стати нам і нашому сайту краще!

Для того, щоб зустрітися з нами на співбесіді, тобі потрібно всього лише відправити своє резюме. Наш HR менеджер обов’язково зв’яжеться з тобою найближчим часом.

Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Похожие открытые вакансии на сайте

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх