Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Менеджер з продажу

 21 апреля Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Ринок інтернет-реклами росте і розвивається з кожним роком, разом з ним зростає і розвивається команда сайту 032.ua. У зв’язку з цим ми шукаємо ще трьох менеджерів з продажу.

Основна вимога до нашого майбутнього колеги — виконання плану продажів. Як це зробити, ми навчимо!

Натомість ми пропонуємо:

— заробітна плата складається зі ставки +%, щоб в кінці місяця отримати 6000 грн, потрібно зовсім небагато: розмістити на сайті 10 рекламний статей, 5 банерів і одному клієнту створити класну сторінку в нашому довіднику;

щомісяця ми проводимо мотиваційні змагання, переможці отримують премії або приємні подарунки; у нас безкоштовне навчання для новачків, і ми оплачуємо всі навчальні заходи нашим менеджерам, які допоможуть їм розвиватися і заробляти більше; наш офіс знаходиться на пр.Чорновола 63; ми стабільно відпочиваємо в суботу та неділю, а працюємо інші дні з 9.00 до 18.00; ми часто відпочиваємо разом, відпочиваємо по-різному: ковзани, боулінг, кіно, квест-руми, природа; колектив молодий, але кожен з нас для своїх клієнтів професіонал; у нас можливий кар'єрний ріст від стажиста до керівника відділу продажів; ми готові розглянути і підтримати всі ідеї, які допоможуть стати нам і нашому сайту краще!

Для того, щоб зустрітися з нами на співбесіді, тобі потрібно всього лише відправити своє резюме. Наш HR менеджер обов’язково зв’яжеться з тобою найближчим часом.

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх