Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Менеджер з продажу будівельних послуг в Києві
  5. Менеджер з продажу будівельних послуг
  Відправити резюме

  Менеджер з продажу будівельних послуг

  Заблокована
  22 000 грн.
   23 травня  Київ 
  Рубрики:Офісний персонал

  Контакти

  Адреса:Дарницький бульвар, 8а

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано

  Опис вакансії

  Менеджер з продажу будівельних послуг. в команду «Пілон Інжиніринг». ГР: п'ятиденний робочий тиждень, 09.00-17.00, Дарницький бульвар, 8а. Офіційне працевлаштування. З/п на ВТ (до 2 міс.) - ставка 17 000 грн. Після - ставка 22 000 грн + 2% від замовлень, що надійшли. Середня сума укладаємого компанією договору становить 700 000 грн. Презентабельність, навички ведення переговорів, амбітність. Знання Word, Excel (високий рівень), AutoCAD (вміти читати креслення), АВК (вміти читати). Наявність автомобіля (бажано). Досвід в будівельній галузі (бажано). Для резюме: відправити резюме, тел.: 096-506-3870, 050-311-4600.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору