UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Менеджер з продажу онлайн курсів до школи IT та Real Estate в Києві
  5. Менеджер з продажу онлайн курсів до школи IT та Real Estate
Відправити резюме

Менеджер з продажу онлайн курсів до школи IT та Real Estate

Заблокована
44 400 грн.
  1 травня  Київ 
Компанія: Itcapital  (https://jobs.ua/company-itcapital-1610741) (Всі вакансії)
Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі; Робота для студентів; Робота без кваліфікації

Контакти

Телефон: +38 (093) 177-53-17
Контактна особа:ITCAPITAL Inc

Побажання до співробітника

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

Менеджер з продажу курсів у школах навчання від ІТ-компанії та агентства з елітної нерухомості. Робота віддалена. Онлайн. Зручний гнучкий графік. Дохід необмежений залежить продажів. Робота дуже цікава.


Про компанію 1:

ITCAPITAL – це міжнародна іт-компанія зі створення сучасних інтернет технологій: автоматизації бізнес-процесів та диджиталізація бізнесу. Наш основний напрямок це — development: розробка програмного забезпечення, розробка програм IOS and Android, створення корпоративних сайтів будь-якої складності, інтернет-маркетинг, розробка рішень на основі штучного інтелекту, створення технологій з VR/AR/3D. Додатковий напрямок компанії – школа навчання у сфері ІТ (ITCAPITAL SCHOOL). Інвестиційний фонд ITCAPITAL INVEST, Благодійний фонд ITCAPITAL CHARITY. Докладніше про нас дивіться у нас на сайті.

Про компанію 2:

IZIHouse - це українська компанія (агентство нерухомості) з основним родом діяльності - Продаж та Оренда елітної нерухомості (новобудови, вторинний ринок, комерційна нерухомість) та додатковим родом діяльності школою навчання у сфері нерухомості. Компанія працює від 2017 року. Головний офіс - Київ, додатково Одеса, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Харків, Полтава.


Про роботу:

Основне завдання цієї професії – допомагати у виборі курсів, консультувати, шукати нових людей на програми навчання від нашої чудової компанії. Для роботи матимете всі необхідні інструменти, працюватимете з дому з вільним графіком роботи і без прив'язки до міста, головне щоб у вас був інтернет та бажання. Робота повністю у комп'ютера.

Кому підходить робота:

Робота підійде людям, які шукають підробіток на постійній основі, відповідальним та зацікавленим людям, які вміють вести комунікацію з людьми.

Обов'язки:

- Основне завдання: робити розсилку про програми навчання від нашої школи до груп у фейсбуці та телеграмі + обдзвонювати базу потенційних покупців курсів і також писати потенційним покупцям.

- Основна мета цих дій: Надати людям можливість пройти курси навчання та навчиться новим навичкам які принесуть їм нові можливості, захоплюючий досвід, гроші та нові професії у сфері ІТ чи нерухомості.


Вимоги:

- вітається досвід роботи у продажах.

- Рівень використання комп'ютера та технологій на рівні середній та вище.

- Навичка вести ділове листування/переговори з клієнтом.

- Вміти йти до мети.

- бути самоорганізованою особистістю.


Умови роботи:

- Робота віддалена. Можна працювати з будь-якої точки України.

- Зарплата: (за кожен проданий курс заробляєте 20% від його ціни (це від 900 до 1500 грн. з 1 продажу), в середньому на місяць 10,000-20,000грн.).

- Ми Вас навчимо та надамо всі знання, які потрібні для роботи та розвитку.

- Для роботи потрібен мобільний телефон та комп'ютер, інтернет. Бажання та кілька годин вільного часу протягом дня.

– Є перспектива кар'єрного зростання до керівника відділу у школі навчання.


Курси які Ви продаватимете:


1. Онлайн курс "Агентів з нерухомості з нуля" - це програма навчання дає можливість будь-якій людині, яка пройшла курс працювати на себе або в компанії, продаючи та здаючи нерухомість і заробляти на цьому від 30,000 грн. на місяць з вільним графіком.


2. Онлайн курс "Ефективна реклама об'єкта нерухомості" - цей курс призначений для власників об'єктів нерухомості, щоб посилити рекламу нерухомості та швидше її продати чи здати. Таким чином власник менше втрачає грошей на просте нерухомість.


3. Онлайн курс "IT Sales Manager" - це менеджер з продажу в ІТ компаніях, на міжнародний ринок (Америка, Китай, ОАЕ ітд), люди проходять курс і далі працюють в ІТ компанії або на себе.


4. Онлайн курс "Розробка чат-ботів у телеграм" - це практичні знання про те, як створити свого чат-бота без особливих навичок програмування. За курс навчання людина вже створює свого повноцінного чат-бота.


(Також кожному, хто пройшов курс, надається Диплом або Сертифікат з отримання професії та працевлаштування в наших компаніях за бажанням)


Коротко про роботу:

Працюєте на комп'ютері з дому з будь-якої точки України, листування та діалоги з клієнтами, консультуєте, допомагаєте зареєструватися на навчанні та заробляєте гроші собі та компанії.


Наша філософія:

- Сьогодні я краще – себе вчорашнього!

- Я відкрита людина, чесна, натуральна, без користі, командна і частина прекрасного світу!

- Ми створюємо новаторський метод та підхід до роботи – ми частина найкращої системи!

- Я приношу користь світу - віддаючи отримую натомість.

- Ми одна велика дружна сім'я – готова її членів підтримати будь-якої миті.

* Оточуючи себе найкращими - ми самі стаємо кращими - але завжди спочатку потрібно починати з себе.


Наш принцип:

- Будь відкритий!

- Взаємодіяй!

- Спирайся на факти!

- Будь ефективним!

- Будь чесним!

- Не веди подвійні ігри!

Залишайте заявку з резюме, ми ознайомимося та дамо вам зворотний зв'язок.

Форма для заявки на нашому сайті itcapit.com/work

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору