Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Менеджер з продажу систем опалення

10 000 грн.
 22 сентября Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Компанія, яка динамічно розвивається в галузі систем опалення, водопостачання та водовідведення, проводить набір, на конкурсній основі, на посаду менеджера з гуртового продажу з власним авто.

Основні обов«язки: пошук потенційних клієнтів, монтажників, забудовників та інших організацій, для взаємовигідної співпраці в галузі систем опалення.

Нам потрібні активні менеджери віком від 20р до 35р, які володіють елементарними навичками комунікації роботи з клієнтами, мають велике бажання навчатися і готові проводити 60% робочого часу в активному пошуку клієнтів.

Досвід роботи не є обов»язковим !

Випробувальний термін складає 3 місяці. На час випробувального терміну, компанія проводить гідну оплату праці.

Після проходження випробувального терміну ЗП складається з ставки+% від продажу+компенсація палива, телефонних розмов та амортизації автомобіля.

Графік роботи Пн-Пт з 9−18, Сб черговий режим до 15 год., НД-Вихідний день

У нас ви отримаєте:

Офіційне працевлаштування (після проходження випробувального терміну) Конкурентну заробітну плату; Комфортні умови праці; Кар'єрний ріст та професійне зростання; Навчання (професійні тренінги та семінари); Молодий і дружній колектив.


телефонуйте 095 604 0137

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх