Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Мерчендайзер

Мерчендайзер

Заблокована
10 000 грн.
 10 травня  Одеса 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Крупная FMCG компания ООО «Вичунай Украина» (vici.ua) объявляет конкурс на должность Мерчендайзера (г. Одесса район Черемушки).

ООО «Вичунай -Украина» представляет в Украине Компанию «ВИЧЮНАЙ» (www.viciunaigroup.eu) — одного из крупнейших производителей сурими и рыбной кулинарии в мире. Продукция «ВИЧЮНАЙ» поставляется более чем в 40 стран мира. Главный офис компании находится в Литве, а ее представительства — в Украине, Казахстане, Бельгии, Чехии, Польше, Эстонии, Латвии и т.д.

Мы предлагаем перспективную работу в международной компании, обучение, совершенствование профессиональных навыков, возможность карьерного роста, социальные гарантии и мотивационный пакет.

Обязанности мерчендайзера:

  • выкладка, упаковка, распаковка продукции;
  • контроль наличия товара на складе и на полках;
  • первичный документооборот;
  • подготовка отчётов;
  • выполнение поручений.

Условия работы: график работы с 8:00 до 17:00 пн-сб, официальное трудоустройство.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору