Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Middle Unity Game Developer (remote) в Києві
  5. Middle Unity Game Developer (remote)
  Відправити резюме

  Middle Unity Game Developer (remote)

  Заблокована
   23 січня  Київ 
  Компанія: GameArt  (https://jobs.ua/company-gameart-419110) (Всі вакансії)
  Рубрики:Дизайн, творчість

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:віддалена робота

  Опис вакансії

  Мы ищем талантливого Middle Unity Game Developer-а, который готов влиться в команду профессионалов и работать над многими играми в стиле casual games. Испытательный срок - 3 месяца. Выплата зарплаты через ФОП. Необходимые навыки: • Опыт создания мультиплеерных игр в Unity на IOS и Android, понимание принципов работы с игровым интерфейсом, наличие портфолио с выпущенными играми обязательно. Отклики кандидатов, у которых нет необходимого опыта в геймдеве будут оставаться без ответа. Обязанности: • Создание с нуля игрового проекта в Unity (мультиплеерная мобильная игра), работа над пользовательским интерфейсом, сборка префабов Unity. Предлагаем: • Возможность работать удалённо, в дальнейшем принимать участие над многими небольшими проектами одновременно; • Минимальная бюрократия; • Зарплата договорная.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору