Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Мийники автомобілів в Києві
  5. Мийники автомобілів
Відправити резюме

Мийники автомобілів

Заблокована
  9 листопада  Київ 
Компанія: ФЛП Яцюк А.А.  (https://jobs.ua/company-flp-yatsyuk-aa-1600646) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс

Контакти

Телефон: 097-070-1860
Адреса:Київ, вул. Богатирська, 3-Д

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

мийники автомобілів терміново потрібні. Мийка "MOTTO WASH" в комплексі з АЗС "МОТТО", 4 машиномісця. Нове обладнання, хороший основний колектив, адекватне ставлення до співробітників, багато клієнтів і організацій, які звикли до ввічливому і якісному обслуговуванню. Тел. 097-070-1860, Київ, вул. Богатирська, 3-Д.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору