Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Ресторанний бізнес, кулінарія
  5. Мийниці в ресторан
Відправити резюме

Мийниці в ресторан

Заблокована
  8 серпня  Київ 
Компанія: СІМ'Я РЕСТОРАНІВ ДМИТРА БОРИСОВА  (https://jobs.ua/company-smya-restoranv-dmitra-borisova-94438) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія

Контакти

Телефон:+38 (093) 378-01-62
Адреса:Хрещатик

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Мийниці терміново запрошуються в ресторан "Avenue" (готель "Хрещатик"). Графік: 2/2, 8.00-20.00. З/п: 450 грн/зміна + банкетні.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору