Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Молодша медична сестра в Україні
  5. Молодша медична сестра
  Відправити резюме

  Молодша медична сестра

  Заблокована
  6 000 грн. + %
    6 жовтня  Харків 
  Компанія: «Міська клінічна багатопрофільна лікарня №17»  (https://jobs.ua/company-mska-klnchna-bagatoproflna-lkarnya-17-1601157) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Телефон: +38 (057) 725-24-24
  Контактна особа:Анастасія Вохмяніна
  Адреса:Харків, проспект Московський, будинок 195

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  СРОЧНО ТРЕБУЮТСЯ МЕДИЦИНСКИЕ СЕСТРЫ И МЛАДШИЕ МЕДИЦИНСКИЕ СЕСТРЫ ПО УХОДУ ЗА БОЛЬНЫМИ ДЛЯ РАБОТЫ С COVID-19 c доплатой до 300%......................................................................................

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору