Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Чернігові
  4. Робота Монтер в Україні
  5. Монтер
  Відправити резюме

  Монтер

  Заблокована
  10 200 грн.
    2 липня  Чернігів 
  Компанія: Військова частина Т0500  (https://jobs.ua/company-vyskova-chastina-t0500-1604321) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: +38 (093) 144-94-48
  Контактна особа:Афанасьєва Ганна Петрівна
  Адреса:Чернигов, Івана Мазепи,18

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Монтер колій. Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Стаж військової служби (роботи) за професією – не менше ніж 1 рік.

  Обязанности: .Виконує найпростіші роботи під час монтажу, демонтажу та ремонту конструкцій верхньої будови колії та наземних ліній метрополітену.

  Условия: Чоловіки від 18 до 40 років, без кримінальної та адміністративної відповідальності. Гарантоване повне соціальне, речове та медичне забезпечення. Можливість безкоштовного отримання вищої освіти, кар'єрне зростання.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору