Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Музичний керівник (вчитель музики)
Відправити резюме

Музичний керівник (вчитель музики)

Заблокована
12 000 грн.
 12 лютого  Київ 
Компанія: Дитячий садочок "ЗеленСад"  (https://jobs.ua/company-dityachiy-sadochok-zelensad-135913) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Приватний дошкільний навчальний заклад «ЗЕЛЕНСАД», запрошує на вакансію вчителя музики, музичного керівника.

У групі до 12 дітей.

Вимоги: вища педагогічна, музична або психологічна освіта; досвід роботи з дошкільнятами від 1 року; грамотна українська мова; навик гри на клавішних; гарне спілкування з дітьми, батьками та колективом.

Також вітається: наявність власної програми навчання; знання англійської мови.

Обов’язки: робота з дітьми від 2 до 6 років; планування, підготовка і проведення занять; організація і проведення дитячих заходів; пошук нових ідей і їх впровадження в навчальний процес.

Умови роботи: повна зайнятість (4 дні); офіційне працевлаштування; стажування оплачується в повному обсязі; харчування, чай, кава; знаходимося в Києво-Святошинському районі, с. Білогородка.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

↑ Вгору