Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Луцьку
  4. Робота Начальник дільниці по будівництву доріг в Україні
  5. Начальник дільниці по будівництву доріг
  Відправити резюме

  Начальник дільниці по будівництву доріг

  Заблокована
  10 000 грн.
   30 грудня 2020  Луцьк 
  Компанія: ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БОРЕЙ"  (https://jobs.ua/company-tov-budvelna-kompanya-borey-1606064) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Керівництво

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 674-56-22
  Контактна особа:Сергій Мартинюк
  Адреса:Вахтангова, 2

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від двох років

  Опис вакансії

  Требования:

  Вища освіта, досвід роботи на аналогічній посаді в дорожньо-будівельній галузі -, володіння ПК (MS Office, Internet), знання дорожньо-будівельних нормативних документів

  Обязанности:

  Управління виробничо-господарською діяльністю дільниці, складання графіків виконання робіт, організація та контроль виконання дорожньо-будівельних робіт, складання та ведення виконавчої виробничої документації та звітності, взаємодія з представниками Замовника та контролюючих організацій

  Условия: Повна зайнятість з індивідуальним графіком відпусток.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору