Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Начальник групи з економічної роботи в Києві
  5. Начальник групи з економічної роботи
  Відправити резюме

  Начальник групи з економічної роботи

  Заблокована
   11 вересня  Київ 
  Рубрики:Керівництво

  Контакти

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий

  Опис вакансії

  Казенному підприємству спеціального приладобудування "Арсенал" терміново потрібен на постійну роботу Начальник групи з економічної роботи (провідний економіст з планування). Наявність повної ВО економічної (бажано за рівнем магістр/спеціаліст), ДР за спеціальністю, вміння розробляти бюджети та фінансові плани; знання базових основ ведення бухгалтерського та податкового обліку. резюме надсилати на e-mail.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору