Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Заблокирована

Начальник лабораторії-технолог по контролю якості води

10 000 грн.
 27 декабря 2017 Днепр 

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Миронівський Хлібопродукт - провідний аграрний холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Наше бренд-портфоліо включає ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко», ТМ «Бащинський» та ряд інших. Компанія присутня у 60 країнах світу, керує 30 підприємствами у різних регіонах України та об'єднує більше 30 тисяч співробітників.

ТОВ "Вінницька птахофабрика" Філія "Птахокомплекс" займається вирощуванням курчат бройлерів.

Якщо Ви - досвідченний фахівець, володієте лідерськими та сильними аналітичними здібностями, тоді саме для вас відкрита наша вакансія:

Начальник станції насосної.

Умови роботи-

-5-ти денка, з 08:00 до 17:00, постійна робота, офіційне працевлаштування

-робота в м.Ладижин

-житло надаэться

Вимоги: вища освіта- спеціальність: водопостачання та водовідведення, бажаний досвід роботи за фахом (наприклад-керівник профільних лабораторій або подібні).

Функціональні обов'язки:

 • Забезпечення очищення питної води відповідно до вимог якості води згідно Державних санітарних правил і норм влаштування.
 • Забезпечення ефективної експлуатації, технічне обслуговування і своєчасний ремонт системи водопостачання і комплексу очистки води що складається з водофільтрувальної станції з насосною станцією другого підйому та водозабору з насосною станцією першого підйому.
 • Організовує та керує роботою операторів на фільтрах, машиністів насосних установок(першого і другого підйому), слюсаря - електрика, слюсаря контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, веде контроль за поточною експлуатацією, ходом усунення аварій на обладнанні і мережах, згідно інструкцій і нормативних документів діючих на даний час.
 • Задає технологічний режим роботи системи водоочищення. Здійснює контроль за використанням реагентів дотриманням заданих дозувань, та послідовним дотриманням режиму економії.
 • Складає дефектні відомості на відновлення працездатності систем водопостачання та водовідведення.
 • Здійснює контроль за дотриманням правил охорони праці і пожежної безпеки, технологічного регламенту, інструкцій з експлуатації обладнання та мереж.

Компанія пропонує:

 • Динамічний розвиток і кар'єрний ріст
 • Цікаві та унікальні задачі
 • Можливість стати частиною команди кращих спеціалістів країни
 • Комфортні умови праці для співробітників:
 • Корпоративний транспорт
 • Офіційне оформлення згідно КЗПП
 • Мобільний зв'язок
 • Навчання і корпоративні тренінги для кращих співробітників.
Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх