Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Слов'янськ
  4. Будівництво, архітектура
  5. Інженер-будівельник
Відправити резюме

Інженер-будівельник

Заблокована
8 000 грн.
 17 травня  Слов'янськ 
Компанія: Слов'янський міський центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-slovyanskiy-mskiy-tsentr-zaynyatost-1594980) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: наявність вищої освіти

Обов'язки: Складає плани для проведення капітальних і поточних ремонтів в закладах та установах відділу освіти. Контролює виконання ремонтних робіт. Веде облік та підготовляє звітність виконаних ремонтних робіт. Перевіряє обгрунтованість виконання робіт згідно актів, проводить вибіркову перевірку об'ємів виконаних робіт. Готує одноразові договори на виконання аварійних ремонтних робіт з підрядниками. Подає звітність з питань ремонту, будівництва та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Умови: 5-денний робочий тиждень

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору