Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Інженер-будівельник в Україні
  5. Інженер-будівельник
  Дана вакансія вже неактуальна.
  Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
  Знайти схожі вакансії

  Інженер-будівельник

  Заблокована
  11 000 грн.
   17 листопада 2021  Запоріжжя 
  Компанія: Департамент ЖКГ та будівництва Запорізької ОДА  (https://jobs.ua/company-departament-jkg-ta-budvnitstva-zaporzko-oda-1618115) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: вища освіта у галузі "Архітектура та будівництво", вільне володіння державною мовою (наявність відповідного сертифікату виданого Національною комісією зі стандартів державної мови).

  Обов'язки: 

  1. Бере участь у реалізації державних і бюджетних програм з питань: будівництва, зокрема розгортання будівництва доступного житла, молодіжного житлового будівництва, пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників, будівництва житла для окремих категорій громадян, реалізації проєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (у разі визначення структурного підрозділу розпорядником коштів за програмою).

  2. У межах компетенції готує проєкти розпоряджень голови облдержадміністрації, проєкти обласних програм, проєкти наказів департаменту, аналітичні інформаційні довідки, інші документи і матеріали.

  3. Складає титульні списки будов і подає їх на затвердження в установленому порядку.

  4. Здійснює контроль в установленому порядку за своєчасним фінансуванням в повному обсязі будівництва об’єктів відповідно до титульних списків будов та укладених договорів.

  5. Бере участь у розробці пропозицій щодо посилення інноваційної складової при здійсненні проєктування та будівництва об’єктів промисловості та інженерно-транспортної інфраструктури.

  6. Здійснює підготовку проєктів договорів для укладання з проєктними і вишукувальними організаціями на проведення авторського нагляду за будівництвом, на проведення технічного нагляду за будівництвом та про закупівлю робіт або послуг за державні кошти.

  7. Бере участь у визначенні та погодженні ціни на будівництво об'єктів відповідно до чинних нормативних актів та в організації закупівлі товарів, робіт і послуг згідно чинного законодавства, необхідних для виконання своїх завдань.

  8. Здійснює оформлення, подання на реєстрацію органам державного архітектурно-будівельного контролю дозвільних документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, та здійснює їх отриманням в установленому порядку.

  9. Здійснює оформлення передачі у комунальну власність відповідно чинному законодавству завершених будівництвом та введених в експлуатацію об’єктів житлово-комунального господарства згідно з чинним законодавством.

  10. Здійснює підготовку приймання від підрядника законсервованих або припинених будівництвом об’єктів і підготовлює для внесення інвесторам пропозиції щодо подальшого використання об’єктів незавершеного будівництва згідно з чинним законодавством.

  Умови: офіційне працевлаштування за результатами конкурсного добору (посада державної служби), робота в обласній державній адміністрації, можливі відрядження на територію області, з/п та соціальне забезпечення відповідно до ЗУ "Про державну службу".

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору