Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Чернігові
  4. Робота Інженер (механік цеху) в Україні
  5. Інженер (механік цеху)
  Відправити резюме

  Інженер (механік цеху)

  Заблокована
  15 000 грн.
   21 травня  Чернігів 
  Компанія: Папернянський кар’єр скляних пісків, ТОВ  (https://jobs.ua/company-papernyanskiy-karr-sklyanih-pskv-tov-397781) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (093) 673-94-53
  Контактна особа:Володимир Шевченко
  Адреса:Чернигов, 15030, Чернігівська обл, Ріпкинський р-н, с. Олешня, ул. Партизанська, 31

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Досвід роботи з промисловим обладнанням (конвеєри, живильники, вентилятори, спіральні класифікатори, чашевий класифікатор, шламові насоси, запірна арматура, компресори, повітродуйки, пневмосистеми, ваги, підіймальні механізми та інше технологічне обладнання);

  Знання побудови та улаштування промислового обладнання вітчизняного та закордонного виробництва, вміння читати креслення, вміння працювати з комп`ютером, знання сучасних методів ремонту, застосування сучасних матеріалів при ремонті та експлуатації обладнання (клеєння гумових стрічок конвеєрів, систем змащення, пневматичних систем та інше).

  Обязанности: Забезпечує безаварійну і надійну роботу всіх видів устаткування цеху, його правильну експлуатацію, своєчасний якісний ремонт та технічне обслуговування, проводить роботи з модернізації і підвищення економічності ремонтного обслуговування обладнання. Здійснює технічний нагляд за станом і ремонтом захисних пристроїв на механічному устаткуванні, будівель і споруд цеху. Організовує підготовку календарних планів (графіків) огляду, перевірок і ремонту устаткування, замовлення матеріалів необхідних для планово-запобіжних і поточних ремонтів, запасних частин, інструменту тощо, розроблення паспортів на устаткування, специфікацій на запасні частини та іншої технічної документації.

  Условия: Робота на об'єкті за адресою: Чернігівська обл, Ріпкинський р-н, с. Олешня. Трансфер мікроавтобусом з м. Чернігів. 40 годинний робочий тиждень.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору