Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Інженер-метролог

25 000 грн.
 22 января Житомир 
Компания:Межрегиональный рекрутинговый центр Максимус  (https://jobs.ua/company-mejregionalnyiy-rekrutingovyiy-tsentr-maksimus-35346) ( Все вакансии)
Категории:Производство

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:обязателен
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

На підприємство, що спеціалізується на випуску та продажу газового обладнання, лічильників, контрольно-вимірювальних приборах, потрібен Інженер-метролог.

Вимоги:

Чоловік віком 35-50 років,

Повна вища освіта відповідного напрямку з обов'язковим знанням італійської (англійської) мови та знанням:
- постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з метрологічного забезпечення виробництва;

- стандарти та інші нормативні документи з метрологічної атестації продукції, експлуатації, ремонту, налагодження, перевірки, юстирування і збереження засобів вимірювань;

- технічні вимоги до продукції, що випускається підприємством, технологію її виробництва, технічні характеристики, конструктивні особливості, призначення і принципи роботи засобів вимірювань, технологію їх ремонту;

- методи виконання вимірювань; - порядок державної атестації продукції; - передовий вітчизняний і світовий досвід у галузі метрологічного контролю і забезпечення виробництва;

- методи визначення економічної ефективності впровадження нових засобів вимірювань;

- основи економіки, організації виробництва та управління.

Умови роботи:

Комфортні умови праці, офіційне працевлаштування, повний соц.пакет, гідний рівень заробітної плати, молодий та дружній колектив, нормований робочий день.

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх