Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Рівному
  4. Робота Інженер-теплотехнік в Україні
  5. Інженер-теплотехнік
  Відправити резюме

  Інженер-теплотехнік

  Заблокована
   12 липня  Рівне 
  Компанія: ГК «Сокіл»   (https://jobs.ua/company-gk-sokl-1612861) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 672-05-83
  Контактна особа:Ірина Менеджер
  Адреса:Рівне, вул. Соборна, 233

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано

  Опис вакансії

  Вимоги: вища освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на аналогічних посадах, відповідальність, уважність, хороша пам’ять, фізична витривалість, комунікабельність, вміння працювати в колективі.

  Обов’язки: організація робіт по проектуванню схем тепло-водопостачання, каналізації та вентиляції, установці обладнання та запуску в дію, впровадженню проектних рішень по тепло-водопостачанню об'єктів зовнішніх та внутрішніх мереж, водопроводу та каналізації на нових об'єктах, та вже існуючих; контроль за дотриманням правил експлуатації; забезпечення безперебійної роботи систем тепло-водопостачання.

  Умови роботи: п’ятиденний робочий тиждень, робочий час 8.00-17.30, довіз за рахунок роботодавця – робоче місце в с. Суськ, вчасна виплата заробітної плати.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору