Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Інженер відділу охорони праці в Києві
  5. Інженер відділу охорони праці
  Відправити резюме

  Інженер відділу охорони праці

  Заблокована
  8 000 грн.
   15 червня  Київ 
  Компанія: Київський міський центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-kivskiy-mskiy-tsentr-zaynyatost-1593828) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека; Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 520-74-28
  Контактна особа:Голосіївська філія

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Державне підприємство, яке займається дослідженнями й експериментальними розробками у сфері інших природничих і технічних наук, шукає інженера відділу охорони праці

  Вимоги: вища освіта відповідного напрямку, досвід роботи від 2 років

  Обов'язки: здійснює контроль за додержанням у підрозділах підприємства чинного законодавства з охорони праці, цивільної оборони, протипожежного захисту і охорони навколишнього середовища, проводить вступні та періодичні інструктажі працівникам, розробляє проекти планів щодо поліпшення умов і охорони праці працівників, розробляє інструкції з охорони праці, програми навчання робітників на виробництві.

  Умови: 5-денний робочий тиждень

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору