Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Інженер з ремонту в Києві
  5. Інженер з ремонту
  Відправити резюме

  Інженер з ремонту

  Заблокована
  10 000 грн. + %
    1 червня  Київ 
  Компанія: КНП "ЦПМСП № 1 Днепровского района г. Киева"  (https://jobs.ua/company-knp-tspmsp-1-dneprovskogo-rayona-g-kieva-339529) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Контактна особа:Наталья Башак
  Адреса:Киев, м. Київ, вул. Петра Запорожця, 26

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст), стаж роботи за професією "Інженер з ремонту" - не менше 2 років

  Обязанности: Бере участь у плануванні капітального та поточних ремонтів. Організовує підготування ремонтних робіт, визначає потребу в запасних частинах для ремонту устаткування. Здійснює контроль за проведенням ремонтних робіт та випробувань устаткування, за додержанням правил експлуатації, технічного обслуговування і нагляду за ним.

  Условия: 8-годинний робочий день. Соціальні гарантії згідно з законодавством України.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору