Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Інженер з транспорту в Україні
  5. Інженер з транспорту
  Відправити резюме

  Інженер з транспорту

  Заблокована
  12 000 грн.
   26 березня  Харків 
  Компанія: Тролейбусне депо №3  (https://jobs.ua/company-troleybusne-depo-3-1607754) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Контактна особа:Катерина Бондарєва
  Адреса:Харьков, Свистуна 2Б

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: Вища освіта( бакалавр, магістр). Досвід роботи бажаний, але не обов'язковий. Вміння працювати в колективі, енергійність, порядність та відповідальність.

  Умови праці: Пропонуємо цікаву та стабільну роботу в яскравій команді. Гнучкий графік. Офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняний. Надається пільга на оплату комунальних послуг та безкоштовний проїзд в наземному елетротранспорті.

  Обов'язки: Аналіз та розробка методів поліпшення якісних показників роботи рухомого складу. Робота з дійсними нормативними документами. Організація контролю за технічним станом рухомого складу. Організація підготовки та підвищення кваліфікації водіїв та інших працівників депо.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору