Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Тячів
  4. Робота Інструктор з фізкультури в Україні
  5. Інструктор з фізкультури
  Відправити резюме

  Інструктор з фізкультури

  Заблокована
  5 000 грн.
    3 липня  Тячів 
  Компанія: Тячівський районний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-tyachvskiy-rayonniy-tsentr-zaynyatost-1597652) (Всі вакансії)
  Рубрики:Туризм та спорт; Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 174-79-27
  Контактна особа:Вікторія

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: Відповідна освіта. Отримувати на e-mail відповідні резюме.

  Обов'язки: Проводить заняття з усіма віковими групами. Організовує й проводить роботу по фізичному вихованню дітей (ранкова гімнастика, заняття на свіжому повітрі та спортзалі, свята та розваги); навчає дітей безпечним способам виконання фізичних вправ та слідкує за додержанням дітьми заходів безпеки; бере участь у проведенні спортивно-видовищних та культурно-масових заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя; планує фізичні заняття, розрабляє комплекси загально-розвиваючих вправ, тощо.

  Умови: Прийом на роботу за результатом співбесіди з керівником оздоровчого закладу. За інформацією щодо роботодавця звертатися до рекрутера Тячівського РЦЗ (Вікторія ....27)

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору