Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Світловодську
  4. Робота Няня в Україні
  5. Няня
  Відправити резюме

  Няня

  Заблокована
  8 000 грн.
   24 квітня  Світловодськ 
  Компанія: GlobalHome  (https://jobs.ua/company-globalhome-1603677) (Всі вакансії)
  Рубрики:Домашній сервіс

  Контакти

  Контактна особа:Марина

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требуется женщина для работы няней. Возраст от 20-44 лет. Личные качества: уметь находить общий язык с детьми, знать психологию ребенка, уметь правильно и доступно донести любую информацию, быть ответственной и занимательной, аккуратной и просто любить детей. Требования: имеющая собственных детей, обязательно без вредных привычек. Оплата договорная, звонить по телефону:

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору