Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Медицина, фармацевтика , Домашній сервіс
  5. Няня для аутиста 4 года
Відправити резюме

Няня для аутиста 4 года

Заблокована
60 грн.
 23 квітня  Дніпро 
Компанія: Болкарева Яна Викторовна   (https://jobs.ua/company-bolkareva-yana-viktorovna-1594668) (Всі вакансії)
Категорії:Медицина, фармацевтика, Домашній сервіс
Показати контакти

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Вимоги: Ищем няня для ребёнка Аутиста , 4 года , агрессия отсутствует, гиперактивный . ЖМ Солнечный.График : два раза в неделю с 15:00-20:00 и один выходной сб или вс с 9:00-20:00, также по возможности остаться с ним на сутки один раз в два месяца. В обязанности входит общение по карточкам PECS (работать по ним обучит куратор), желание играть с ребёнком, покормить , иногда приготовить на ужин ему кашу. Возрастной лимит от 22 до 30лет , желательно парень ,но рассмотрим разные варианты. Оплата 60 в час .

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору