Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Няня с проживанием для грудничка в Києві
  5. Няня с проживанием для грудничка
  Відправити резюме

  Няня с проживанием для грудничка

  Заблокована
    6 липня  Київ 
  Компанія: «Мирабелла» Агентство домашнего персонала  (https://jobs.ua/company-mirabella-agentstvo-domashnego-personala-90509) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика; Наука, освіта, переклади; Домашній сервіс

  Контакти

  Контактна особа:Агентство Мирабелла
  Адреса:Киев, ул. Соломенская, 3, оф. 7

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Няня для Грудничка 2 мес. по вахте с проживанием.
  Требования: • Женщина 35- 50 лет, мед./ образование, желательно опыт работы в роддоме, практика в медучреждениях или в семьях с грудничками.• Опыт работы в семьях от 2 лет.Наличие биометр. паспорта обязательно, готовность к длительным выездам с семьей и проживание в Украине и заграницей, Австрия.
  График работы и оплата:: • С проживанием, питанием. Работа вахтой 30/30 суток, или 45/45 суток З/ плата 1500 $ месяцПроезд туда и обратно оплачивает семья.Онлайн Регистрация для Кандидатов из других городов.Контакты для Звонков/ СМС/ отправления Резюме:

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору