Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Тячів
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Обліковець
Відправити резюме

Обліковець

Заблокована
6 000 грн.
 12 серпня  Тячів 
Компанія: Тячівський районний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-tyachvskiy-rayonniy-tsentr-zaynyatost-1597652) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон:+38 (097) 174-79-27
Контактна особа:Вікторія
Адреса:м. Тячів

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Впевнений користувач ПК. Знання первинної бухгалтерії.

Обов'язки: Здійснювати операції по прийняттю, обліку первинної документації. Перевіряє отримані первинні документи за формою та змістом та систематизує їх, переносить інформацію, відображену в цих документах в базу підприємства. Контролює звіти по складу на правильність оформлення товарних накладних, підписів операторів чи працівників відповідальних за видачу товару, правильність виписки товару. Архівує звіти за останні місяці. Оформлює повернення по базі, перевіряє контрагентів,

Умови: Приймається на роботу за результаьом співбесіди з роботодавцем

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору