Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Офіс-менеджер в Києві
  5. Офіс-менеджер

  Офіс-менеджер

  Заблокована
  12 000 грн. + %
   23 вересня  Київ 
  Компанія: Компанія "Пайрокул"  (https://jobs.ua/company-kompanya-payrokul-1617367) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал; Інші пропозиції

  Контакти

  Телефон: +38 (044) 543-89-70
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Компанія "Пайрокул" - вітчизняний виробник протипожежного обладнання - шукає привітну господарку офіса (розташування - Київ, поблизу метро Дарниця).

  Готові запропонувати роботу в невеликому дружньому колективі, заробітну плату від 12000 грн (за умовами співбесіди), 8-годинний робочий день з обідньою перервою, 5-ти денний робочий тиждень (вихідні - субота, неділя та державні свята), оплачувану щорічну відпустку 24 календарних дні.

  Вимоги до кандидата: пунктуальність, уважність до деталей, грамотна усна та письмова мова, володіння навичками роботи з ПК (впевнений користувач) та офісною оргтехнікою, комунікабельність, вміння працювати в колективі.

  Обов'язки: Ведення ділового листування, ведення діловодства та табелю обліку робочого часу, організація роботи офісу, ведення офісних витрат та підготовка звітів по витратам, оплата комунальних рахунків, контроль роботи прибиральниці й закупка необхідних витратних матеріалів для офісу, спілкування с клієнтами й приймання замовлень на продукцію, підготовка рахунків та накладних в 1С, відправка замовлень клієнтам «Новою поштою», комунікація зі співробітниками компанії з робочих питань, виконання доручень керівника.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору