Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Охоронець в держструктуру в Києві
  5. Охоронець в держструктуру
  Відправити резюме

  Охоронець в держструктуру

  Заблокована
  15 000 грн.
   27 квітня  Київ 
  Компанія: Military Service UA  (https://jobs.ua/company-military-service-ua-1603452) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Контактна особа:Андрей Думанский
  Адреса:Киев

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Ти активний, цілеспрямований та бажаєш змінювати країну на краще - долучайся до команди професіоналів!

  Запрошуємо на військову службу за контрактом та на роботу в державний правоохоронний орган спеціального призначення!

  ВИМОГИ:

  разглядаємо вік від 18 до 35 років; придатність до військової служби за станом здоров'я; повна середня освіта; зріст від 170 см.; відсутність судимості та кримінальних правопорушень; достатній рівень фізичної підготовки; володіння державною мовою;


  ОБОВ'ЯЗКИ:

  охорона та допуск на об'єкти; контрольно-пропускна система;


  ГАРАНТІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ:

  стабільна зарплата й офіційне працевлаштування; разова допомога при укладанні першого контракту (8-9 розмірів прожиткового мінімуму); грошова допомога на оздоровлення; перспектива службового росту; повний соціальний пакет (оплачувальна відпустка, лікарняні, академічна відпустка); присвоєння військового звання; безоплатне відомче медичне обслуговування та проходження щорічного диспансерного огляду; оплачувана щорічна основна відпустка від 30 до 45 діб (від вислуги років); забезпечення речовим майном; компенсація за найм житла; свідоцтво державного зразка про набуття спеціальності "охоронник"; професійна підготовка за міжнародними стандартами; можливість безоплатного здобуття освіти за освітніми ступенями "бакалавр" та "магістр" спорткомплекс в центрі міста (тренажери, рукопашний бій тощо);

  Детальніше за номерами:

  ...01 ...05

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору