Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Охоронники в Києві
  5. Охоронники
  Відправити резюме

  Охоронники

  Заблокована
   12 червня  Київ 
  Компанія: ТОВ «Охоронно-детективне агентство «РУПАДА»  (https://jobs.ua/company-tov-ohoronno-detektivne-agentstvo-rupada-1595736) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Телефон: 095-274-6035

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  охоронники в м. Київ. Вимоги: відсутність судимості, вік баж. 23-35 років, закінчена середня/вища освіта, ДР 1 рік, перебування на військовому обліку, наявність дозволу на зброю. Задачі: пропускний режим, відеоспостереження, реагування на сигнали тривоги.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору