Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Охорона, безпека
  5. Охоронці
Відправити резюме

Охоронці

Заблокована
 10 серпня  Київ 
Категорії:Охорона, безпека

Контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

В сучасну охоронну компанію на постійну роботу потрібні Охоронці. Місце роботи: РЦ "Квадрат" (бул. Перова), ТРЦ Дрім Таун (Оболонь), ТРЦ Лавіна Молл (Берковецька), вул. М. Вовчка, ТРЦ Аладін (Позняки), ТРЦ на Петрівці, пр-т С. Бандери, ТРЦ Оазис (ст.м "Гер. Дніпра"). ГР: денні, по 12 годин, 2/1, 3/3, 4/2, цілодобові, 1/3, 1/2

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору